Kontakt

tel: +420 721 821 999
tel: +420 733 619 611
mail: info@m49web.euTato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
http://www.m49web.eu
icq: 232-402-265
skype: matysek49

Najdete nás na:

 
 1. místo pro Plzeňský kraj
v kategorii tvorba www
Následná správa webových stránek

Ani po vytvoření a umístění webových stránek práce nekončí. Stránky je potřeba aktualizovat, občas něco přidat, něco ubrat… Naše spolupráce tak může pokračovat příležitostnou aktualizací Vašich webových stránek nebo sledováním a vyhodnocováním statistik. 

Aktualizace webových stránek

Internet je jedno z nejrychlejších médií. Je proto důležité, udržovat Vaše webové stránky stále aktuální. V žádném případě by se na stránkách neměla vyskytnout neaktuální informace.

Uveďme si jednoduchý příklad: Představte si, že máte uvedeno: „Přijmeme řidiče, nástup možný ihned.“ Datum vložení - rok 2006. Je to nesmyslné! Snadno tak přijdete o důvěru. Buďto si návštěvník pomyslí, že Vaše firma nebyla schopná si za celý rok sehnat zaměstnance, nebo že Vaše firma není schopná aktualizovat informace na vlastních webových stránkách. Návštěvníci očekávají změnu a aktuálnost. Záměrem je, aby se návštěvníci opět (a rádi) vraceli. Dejte jim k tomu důvod.

Statistiky

Spokojení návštěvníci jsou výsledkem kvalitních webových stránek. Jistě Vás budou zajímat statistiky o návštěvnosti. Kolik je návštěvníků a odkud přicházejí? Jak dlouho se na stránkách pohybují? Jak se pohybují? Co jim činí problémy a co je potěšilo? Jaké prohlížeče používají? Jak si stojí Vaše stránky ve vyhledávačích?

Na základě těchto statistik se s webovými stránkami dále pracuje (úpravy, rozšíření…).

 

Celý článek...