Kontakt

tel: +420 721 821 999
tel: +420 733 619 611
mail: info@m49web.euTato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
http://www.m49web.eu
icq: 232-402-265
skype: matysek49

Najdete nás na:

 
 1. místo pro Plzeňský kraj
v kategorii tvorba www
Proč mít webové stránky?

Internet je médium, stejně jako televize nebo noviny, které je velmi rozšířené mezi širokou veřejností, potencionálními zákazníky. Někteří jej používají pro zábavu, jiní pro práci, ale drtivá většina ho používá pro získávání informací. Na rozdíl od novin a televize je internet médium plně otevřené, a je proto velmi jednoduché, abyste se vyhledanou informací stali právě Vy.

Dnes, kdy je používání internetu samozřejmostí, by měla být prezentace na internetu nezbytnou součástí každé firmy.

Prezentace

Webové stránky jsou především vizitkou, prezentací a katalogem. Pro někoho mohou být i obchodem, či vlastně jediným kontaktem se zákazníkem. Webové stránky tvoří dobré jméno firmě, organizaci či osobě, kterou na internetu prezentují. Představují firemní kulturu vizuální formou a předávají lidem důležité informace o výrobcích a službách.

Prezentace na internetu je snažší a rychlejší než vizitka, letáček nebo reklama v tisku.

Zviditelnění

Kdo ještě používá zlaté stránky? Lidé dnes vyměňují telefonní seznamy za internetové vyhledávače a katalogy, které se tak stávají jejich hlavními zdroji kontaktů. Pokud je firma dobře zavedená v těchto katalozích a je k nalezení ve vyhledávačích, zákaznící si Vaší webovou stránku jistě najdou.

Kdo nemá vlastní webovou stránku, firemní email, jako by v moderní společnosti ani nebyl.

Aktuální informace

Webové stránky nabízí prakticky nejrychlejší informace o činnosti, službách a kvalitách majitele stránek. Na webových stránkách mohou být aktuální informace během několika vteřin a jsou ihned dostupné všem návštěvníkům. Snadno tak lze přidávat a měnit aktuální slevy, výprodeje nebo změnu pracovní doby, nemoc, atp.

Prezentace se očekává

Od každé zavedené firmy se očekává, že své webové stránky má. Dnes je prezentace na internetu naprosto běžná. Je tedy potřeba vyjít svým zákazníkům vstříc kvalitními webovými stránkami.

I pro malou začínající firmu se webové stránky vyplatí a umožní jí tak rozlet ve svém oboru.

Zvýšení zisků

Webové stránky umožňují kvalitní prezentaci, a tím i získání nových návštěvníků, potenciálních zákazníků. Nabídněte návštěvníkům Vaše produkty či služby a za pomoci kvalitních webových stránek dokažte, že Vám na zákaznících opravdu záleží. Webové stránky Vám umožní informovat Vaše zákazníky i zaměstnance rychle a efektivně.

Ušetříte tak čas a poplatky.

Nízká cena

Díky nízkým nákladům a širokému pokrytí jsou webové stránky tou pravou volbou. Kvalitní webové stránky lze vytvořit za rozumnou cenu a ani jejich následný provoz není nikterak drahý. Rozumnou považujeme ve srovnání s jinou formou prezentace, tedy například s tištěnými reklamními letáčky nebo katalogy, kde návhr, tisk a následné rozšíření stojí mnohem více. Navíc je taková reklama pouze lokální (tedy město, kraj, apod.). Prezentace na internetu je oproti tomu celosvětová.